Title

Click here to edit subtitle

Hall of Fame

2014./15. GADA SEZONA

VEF LATVIJAS JAUNATNES BASKETBOLA LĪGA
2. vieta U15 (2000) Ķeizarmežs

Treneri: Jānis Butāns, Toms Žoludevs.
Komanda: Aleksis Emsiņš, Gints Zomerfelds, Niks Andžāns, Raimonds Dambenieks, Arvils Brūvers, Kristians Rūsiņš, Miķelis Alsbergs, Ričards Milzers, Aivars Dambis, Jurģis Pētersons, Kristofers Jankovskis, Kārlis Daga Krūmiņš, Ričards Dzelme.

2. vieta U13 (2002) Ķeizarmežs/RSC

Treneri: Jānis Butāns, Juris Vasiljevs.

Komanda: Kārlis Daga-Krūmiņš, Raimonds Stašāns, Miks Auziņš, Trents Jankovskis, Sandis Simsons, Nils Baumeisters, Edgars Vanags, Ričards Cifersons, Ņikita Kuzņecovs, Luka Rehviašvili, Silvestrs Tuleiko, Mārtiņš Pētersons, Edgars Bērziņš, Kristaps Vanags, Vitālijs Vizulis.
1. vieta U12 (2003) Ķeizarmežs/RSC

Treneri: Jānis Butāns, Juris Vasiljevs.
Komanda: Kristaps Vanags, Edgars Vanags, Edgars Bērziņš, Nils Baumeisters, Ričards Cifersons, Vitālijs Vizulis, Niks Nikonorovs, Ņikita Kuzņecovs, Daniels Odemļuks, Jurģis Rēķis, Frederiks Meinarts, Rinalds Pužulis, Šons Taviss.

2. vieta U11 (2004) Ķeizarmežs/RSC

Treneri: Juris Vasiljevs, Toms Žoludevs.

Komanda: Ralfs Kirikovs, Šons Taviss, Frederiks Meinarts, Artūrs Pužulis, Armands Vikainis, Raimonds Druvaskalns, Tomass Sokolovs, Roberts Strautiņš, Rolands Grīnšteins, Leonards Dravnieks, Pauls Gulbis, Tigrans Hačaturovs, Artūrs Ļovočkins, Oskars Oliņš, Emīls Vecvagars, Dāvids Māls.
 

BALTIC BOYS BASKETBALL LEAGUE

3. vieta U13 (2002) Ķeizarmežs/RSC

Treneri: Jānis Butāns, Juris Vasiljevs.

Komanda: Kārlis Daga-Krūmiņš, Raimonds Stašāns, Miks Auziņš, Trents Jankovskis, Sandis Simsons, Nils Baumeisters, Edgars Vanags, Ričards Cifersons, Ņikita Kuzņecovs, Luka Rehviašvili, Silvestrs Tuleiko, Mārtiņš Pētersons, Edgars Bērziņš, Kristaps Vanags, Vitālijs Vizulis, Pāvels Bindjukovs.

1. vieta U12 (2003) Ķeizarmežs/RSC

Treneri: Jānis Butāns, Juris Vasiljevs.
Komanda: Kristaps Vanags, Edgars Vanags, Edgars Bērziņš, Nils Baumeisters, Ričards Cifersons, Vitālijs Vizulis, Niks Nikonorovs, Ņikita Kuzņecovs, Daniels Odemļuks, Jurģis Rēķis, Frederiks Meinarts, Rinalds Pužulis, Šons Taviss, Ralfs Kirikovs.

3. vieta U11 (2004) Ķeizarmežs/RSC

Treneri: Juris Vasiljevs, Toms Žoludevs.

Komanda: Ralfs Kirikovs, Šons Taviss, Frederiks Meinarts, Artūrs Pužulis, Armands Vikainis, Raimonds Druvaskalns, Tomass Sokolovs, Roberts Strautiņš, Rolands Grīnšteins, Leonards Dravnieks, Pauls Gulbis, Tigrans Hačaturovs, Artūrs Ļovočkins, Oskars Oliņš, Emīls Vecvagars, Dāvids Māls.